Webhosting c4

Já pro svoje weby používám Webhosting C4 kvůli ceně a perfektní výbavě. V ceně 1200 Kč na rok máte zahrnutou i doménu, prostor 20 GB (roční navýšení o 2000 MB zdarma), PHP, MySQL, e-mailové schránky, administrační systém a především si zakládám na kvalitní uživatelské podpoře - ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4

Uživatelská zkušenost s hostingem C4 na webhosting-domeny.info

Pro měsíc duben jsem od Webhostingu C4 získal pro čtenáře tohoto webu slevový kupón na slevu 500 Kč. Zaplaťte nyní za C4 Hosting i s doménou pouze 847 Kč místo 1452 Kč s DPH!
Do slevového kupónu v objednávce zadejte "x2u3". Akce platí pro nové registrace i pro převod hostingu od jiných společností.

Webhosting C4 se mi jeví jako zcela ojedinělá a nesmírně výhodná nábídka, vřele ho doporuručuji všem - začínajícím amaterským webům i profesionálním prezentacím.

Webhosting C4 je vhodný pro nejrůznější prezentace (i pro velmi rozsáhlé weby).

Program C4 hosting

1200 Kč na rok s doménou (cz, sk, eu, biz, org, com, info, net) v ceně, 4 GB prostor (+ zdarma navyšování každý rok o 500 MB), PHP, FTP, MySQL, administrační systém, 100 e-mailových schránek, 100 webů/subdomén (domény 3. řádu), mod_rewrite, htaccess, přehledné statistiky návštěvnosti, 10 MySQL databází.

Na srovnatelnou nabídku za takovou cenu jsem zatím nikde jinde nenarazil. Sám ho využívám pro své weby.

Související:
Jak postupovat při výběru Domény
Kde sehnat Webhosting zdarma
Nejvýhodnější webhosting C4

Potřebujete poradit?


Vyhledávání


Osobně doporučuji

Poradna

Pokud si nevíte rady, chcete kontakt na spolehlivého tvůrce webu, či vás zajímá cizí názor, ozvěte se.

Reklama