Webhosting zdarma

Srovnání nabídek společností poskytujících webhosting zdarma.

Webhosting zdarma získáte buď zcela zdarma s doménou 3. řádu (např. mojedomena.) nebo za cenu domény, pokud máte zájem a pokud to poskytovatel nabízí o doménu 2. řádu (tedy např. www.mojedomena.cz). Skutečnost, že je webhosting zdarma může být kompenzována vložením reklamy do stránek (to je však jasně stanoveno v podmínkách), slabším technickým zázemím (méně prostoru, mohou chybět některé nadstandardní technologie, často chybí zákaznická podpora). Každopádně však existují společnosti, které poskytují kvalitní webhosting zdarma, bez reklam a i s důležitými technologiemi.

Doporučuji webhosting zdarma od Endora.cz. Zdarma získáte 2 GB prostoru, PHP, MySQL a možnost instalovat na jedním kliknutím WordPress, Joomlu, Drupal nebo PHP-Fusion. Za 199 Kč navíc získáte vlastní doménu 2. řádu.

Webhosting zdarma - odkazy

Jinak kvalitní webhosting zdarma poskytují např.:

  • PHP5.cz - webhosting zdarma zahrnující doménu (já.php5.cz) PHP 5 a MySQL, 10 MB prostor, FTP přístup.
  • ASP2.cz - webhosting zdarma zahrnující doménu třetího řádu (já.asp2.cz), ASP.NET verze 2,MS SQL Server 2005, prostor 10MB, FTP
  • AspWeb.cz - Webhosting zdarma vhodný pro zájemce o programovací jazyk ASP. Vaši žádost o webhosting musí schválit administrátor.
  • Webzdarma.cz - Web zdarma, 50 MB dat, podpora PHP, databáze MySQL, přístup přes FTP, reklamní banner na úvodní stránce (nahoře), nebo na každé (dole). Doména: já.zde.cz, já.wz.cz, já.webz.cz, já.kvalitne.cz, já.xb.cz... Web zdarma poskytuje mnoho domén, nejen CZ, ale i COM, ORG a NET. Navíc zařazení stránek do katalogu Webzdarma.

Doporučení levného webhostingu

Levný webhosting nabízí např. Blueboard, který poskytuje placený webhosting již od 780 Kč/ročně. Jinak z webhostingů zdarma doporučuji zvolit Endora, případně PHP5 nebo ASP2.

Související, co by vás ještě mohlo zajímat:
Jak postupovat při výběru Domény
Jak vybrat Webhosting
Výhodný a kvalitní webhosting C4

Potřebujete poradit?


Vyhledávání


Osobně doporučuji

Poradna

Pokud si nevíte rady, chcete kontakt na spolehlivého tvůrce webu, či vás zajímá cizí názor, ozvěte se.

Reklama