JavaScript - JavaScript je na hovno, vím to

Ne na to jsem nepřišel já, tento citát se dlouhou dobu nacházel vedle fotky seriózního postaršího muže na jistém serveru, nyní už tam není.

Možná to bude někomu připadat uhozené, sepsal jsem poměrně slušnou příručku k JavaScriptu, která v českém podání asi nemá konkurenci. Zpřistupňuje JavaScript naprostým začátečníkům, rychle a prakticky. A navíc obsahuje každou nesmyslnou metodu, na kterou jsem jen narazil. Sice obsahuje mnoho chybným termínů, přece jen když jsem ji psal, teprve jsem se JavaScript učil.

A tak by mohlo zdát podivné, že se podepíši pod takovýto citát, ale věřte mi, vystihuje JavaScript mnohem lépe, než všechny dosud sepsané příručky. JavaScript je na hovno, vždycky byl a vždycky bude.

Když vidím jen kousek skriptu točí se mi hlava a mám pocit, že jsem ztracen a velmi podobně se tváří i prohlížeče. Udělat funkční (všude funkční) JavaScript dá docela práci, nehledě na to, že stačí, aby si návštěvník JavaScript vypnul (dobře dělá) a vaše práce je, jak jinak, na hovno.

Netroufám si říci, že JavaScript nemá budoucnost, má mnoho příznivců a některé dosud nepřekonané možnosti, ale je opravdu mizerný.

A tak, jestli mohu komukoli radit, vyserte se na JavaScript, JavaScript je na hovno, víme to.Doporučuji
Pro své weby používám *Webhosting C4: 20 GB prostoru, PHP, MySQL, e-maily, subdomény za 1200 Kč (zdarma 2 GB navíc každý rok). Více WebhostingC4.cz.
Potřebujete poradit?


Vyhledávání


Osobně doporučuji

Poradna

Pokud si nevíte rady, chcete kontakt na spolehlivého tvůrce webu, či vás zajímá cizí názor, ozvěte se.

Reklama